Hyderabad, Telangana
GST No. 36AASCS1302A1ZS
Call 08043835821 86% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Unit
Product Brochure
| Power Rating | 10 kVA |
| Cooling Type | Dry type/Air cooled |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Brand | Straton |
| Voltage | 380 V |
| Material | Mild Steel |
| Phase | Single Phase |
| Current | 6 A |
View Complete details